OTTONOM MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ TASARIM DANIŞMANLIK TİCARET A.Ş

Firma Hakkında

Firmamız Otomotiv ve Beyaz eşyaya ait, ana ve yan sanayisinin ihtiyaç duyduğu,  “Ürün Tasarımı” ile  Robotik Üretim Hatları, Montaj Hatları, Hat verimiliğini artırıcı işyeri organizasyonu çözümleri, Endüstriyel taşıma sistemleri, Alan Kazancı için KIT çözümleri, Partner ve Manipülatörler’ in  tasarımı ve imalatını gerçekleştirmektedir.

Otomotiv ürün tasarımında Üst Gövde, iç ve dış trim parçaları, far, stop, aydınlatma elemanları, hareketli parçalar ile kapı üstüne monte edilen parçaların tasarımında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir.

Tüm bu hizmetlerimizi anahtar teslim projeler olarak gerçekleştirirken, müşteri talebine göre müşterinin evinde ve/veya Projenin uygulanacağı alanda da hizmeti verebilme esnekliğini müşterilerimize kullandırıyoruz.

Yakın gelecekte, mevcut yetkinliklerimizi Raylı Sistemler Alanında da kullanabilmek ve bu alandaki müşterilerimizle güçlü işbirlikleri kurmak ve geliştirmek adına üçüncü şubemiz olarak Eskişehir Bölge Ofisini de temellerini atmış bulunuyoruz. 

Faaliyet Alanları

Referanslar

Çözüm Ortağını Bulmak için tıkla !

Çözüm Ortağını Bul