FİZİBİL MÜHENDİSLİK YAZILIM BİLİŞİM İNŞAAT DANIŞMANLIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firma Hakkında

Kuruluş Yılı : 2015
Yetkili Kişi : Mahmud Sami DÖVEN
Görevi : Genel Müdür

 

Fizibil Mühendislik Yazılım Bilişim İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, özel problemlere özgü butik yazılım geliştiren ve mühendislik çözümlemeleri üreten Mühendislik ve Yazılım firmasıdır. Farklı mühendislik disiplinlerini bir arada kullanarak etkin çözümler üreten ve mevcut çözümlemeleri de daha ileri bir noktaya taşımayı hedefleyen firmamız; inşaat mühendisliğinden harita mühendisliğine kadar, geniş bir yelpazede proje ve hizmet sunmaktadır. Çözümlemelerimiz yalnızca problem odaklı değildir. Sektörün geneline hitap eden yazılımların yanı sıra firmalara özgü kurumsal yazılım projeleri de geliştirebilmektedir. Geliştirme ortamlarımız belirli bir platforma ve programlama diline bağlı kalmayıp problemin çözümüne yönelik en uygun geliştirme ortamı kullanılmaktadır. Özel çözümlemeler haricinde firmanın genel kullanımda olan başlıca uygulamaları;

Fizibil.İSKELE : Cephe iskelelerinin analiz ve tasarımı için kullanılmaktadır.

Fizibil.TKGM: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü  Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünün sunmuş olduğu coğrafi sorgulama yapılarak parsellerin getirilmesinde kullanılmaktadır.

Fizibil.MEGSİS: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünün sunmuş olduğu TAKBIS ve MEGSİS yardımı ile Coğrafi sorgulama yapılarak parseller ve üzerindeki taşınmazlara ait malik bilgilerinin getirilip raporlayan sistemdir. Kullanım alanları: belediyelerde kentsel dönüşüm, 10c ve 18. madde uygulamaları.

Fizibil Mühendislik & Yazılım, akademik bilgi ve tecrübe ile reel sektörde yeni bir soluk, yeni bir boyut kazandırmak ve mevcut karşılan sorunları aşma için projeler üretmekte olup bu alandaki çalışmalarına da devam etmektedir.

 

Faaliyet Alanları

  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Kurumsal Yazılımlar
  • Mühendislik
  • Mühendislik

Çözüm Ortağını Bulmak için tıkla !

Çözüm Ortağını Bul