ERHAN ŞENGEL - DAD&SONS SOFTWARE

Firma Hakkında

Dad & Son Software, günümüzün ve geleceğin teknolojilerini yakından takip ederek, bilimsel birikimi yüksek, tecrübeli ekibi ile sanayinin ve kurumların ihtiyaç duyduğu teknik ve bilimsel desteği vermek amacı ile kurulmuştur.

Misyonumuz:
Misyonumuz, bilişim sektöründe elde ettiğimiz tecrübe ile müşterilerin ihtiyacı olan çözümleri, yenilikçi bakış açısı ile şekillendirerek şeffaf şekilde hizmet vermektir. Şu ilkeleri göz önünde bulundurarak misyonumuzu başaracağız:
Müşteri’nin memnuniyeti en önemli iş hedefimizdir.
İş yaptığımız tüm ülkelerin yasaları dahilinde en yüksek etik, iş ahlakı standartlarını koruyacağız ve her zaman faaliyet göstereceğiz.
En yüksek profesyonellik ve teknik yeterlilik standartlarını sunmak.

Vizyonumuz:
Müşteri memnuniyeti önceliğinde sektörüne has süreçlerin analiz, tasarım, teknoloji ve izolasyon çözümleri ile şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran partner olmak. Ayrıca firmaların dijital dünyaya açılan kapısı olmayı ve geleneksel yöntemlerden ziyade modern yöntemler ile bu yeni dünyada nasıl var olmaları ve ayakta kalmaları gerektiğini anlatarak yol göstermeyi vizyon edindik.
Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.
 

Ürünler

Faaliyet Alanları

  • Kurumsal Yazılım
  • Mobil Yazılım
  • Özel Yazılım
  • Web Tasarımı

Referanslar

Çözüm Ortağını Bulmak için tıkla !

Çözüm Ortağını Bul