SOPYO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firma Hakkında

Sopyo Yazılım A.Ş, 2018 yılında tüm e-ticaret operasyonlarınızı tek bir noktadan yönetmeniz amacıyla kurulmuş bir yazılım ve ar-ge firmasıdır. Ayrıca sektörde 10 yıldır yüzlerce firmaya e-ticaret yazılımları ve destek hizmeti vermiştir. İşinde uzman, yenilikçi ve genç bir kadro ile Türkiye'de e-ticaret ekosisteminin gelişmesi için çalışmaktadır.

Sizde Sopyo sayesinde ürünlerinizi tek bir noktadan yükleyebilir, stok ve fiyat yönetimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kargo ve e-fatura entegrasyonlarımız sayesinde sipariş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğer kendi e-ticaret siteniz varsa Sopyo e-ticaret sitenize entegre olup, ürün, fiyat, stok ve sipariş süreçlerinizi de yönetebilirsiniz. XML ürün tedariği yapıyorsanız XML dosyalarınızı Sopyo'ya tanımlayabilirsiniz.

 

Sopyo'nun sunduğu hizmetler:

  • Tüm pazaryerlerine hem tekil hemde seçenekli ürünlerinizi bir kaç tıkla yükleyebilirsiniz.
  • Tüm pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.
  • Aras, Yurtiçi, Sürat ve Mng kargo entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Kargo barkodlarınızı toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.
  • Otomatik stok senkronizasyonu sayesinde bir satış kanalından gelen stok değişiminiz diğer satış kanallarınıza da aktarılır.

 

Referanslarımız

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, ZooGross, Buurun, MyBox, Toker Gıda, Intakrom, Silverline Bodrum, Önal Yem, Efe Outdoor, Çanakkaleden, Hoşgör Plastik, Marka Saat, Canpet, Parumarin, Supclean, Han Zeytincilik, Ays Koçak, Selvi Halıcılık, Adela Pırlanta, Veva Ecza Deposu, Dibacraft, Polis Sepeti gibi binlerce firmaya entegrasyon hizmeti sunuyoruz. 

Faaliyet Alanları

  • -

Referanslar

Çözüm Ortağını Bulmak için tıkla !

Çözüm Ortağını Bul