KUDEM MAKİNA A.Ş.

Firma Hakkında

2013 yılında kurulan KUDEM Makina A.Ş. bir A.C.T Otomotiv kuruluşudur.
2005 yılında Bursa’da kurulan A.C.T Otomotiv, direnç kaynak makineleri ve ekipmanları alanında “mactera” markasıyla KUDEM Makina A.Ş. , kaynak ve kontrol fikstürleri alanında ACT-QS ve otomasyonlu montaj hatları, özel makine ve ekipmanlar alanında ise A.C.T Otomotiv olarak tecrübeli kadrosuyla tasarım, mühendislik ve imalat hizmeti vermekte, anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Vizyonunu başta otomotiv endüstrisi olmak üzere beyaz eşya ve diğer benzer endüstrilerin lider mühendislik ortağı olmak olarak belirleyen A.C.T. Otomotiv Şirketler Grubu, müşteri odaklı çalışma, yüksek kalite ve uygun fiyatla müşteri beklentilerini sağlamayı ana prensip olarak belirlemiştir.
A.C.T. Otomotiv Şirketler Grubu, ürün ve proses tasarımında müşteri süreçlerine dahil olarak sorumluluk alıp, mühendislik yeteneği ve teknik kapasitesini kullanarak, farklı otomotiv kültürüne sahip yerli, yabancı birçok müşteriyle yeni standartlara uyum konusunda esneklik ve sürdürebilirlik konusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
Tasarım ve Ar-Ge faaliyetleri 2012 yılı başında açılan Uludağ Üniversitesi Teknoparkı Ulutek’te Tasarım ve Ar-Ge Ofisi’nde yürütülmektedir.
Şirketler grubumuz, Safco (İtalya), Dengensha (Japonya), Unitrol (ABD), Laservorm (Almanya) gibi dünyaca bilinen sektörün lider firmalarının Türkiye temsilcilikleriyle ABD, İtalya, Almanya ve Doğu Avrupa’daki kontak ofisleriyle dünyanın birçok yerinde hizmet vermektedir.
 

Faaliyet Alanları

  • DİRENÇ KAYNAK MAKİNALARI İMALATI

Çözüm Ortağını Bulmak için tıkla !

Çözüm Ortağını Bul